KURUMSAL

Rent a Car Yozgat

Rent a Car Yozgat

Rent a Car Yozgat

İş insanları ya da tatile çıkan insanlar artık kendi araçlarını kullanmak yerine araç kiralayarak yola çıkmaktadır. Yozgat ili ve ilçesinde bulunan Rent a car Yozgat firmamızın sunduğu tüm imkanları kullanarak araç kiralama hizmetlerinin tüm avantajlarını kullanabilirsiniz.

Aylık araç kiralamak avantajlı mıdır?

Araç satın almak ya da ikinci el araba satın almak günümüzde oldukça zorlaşmaya başladı. İnsanlar artık daha uygun fiyatlarla istediği aracı kiralayarak kiralama hizmetlerinden yararlanmaktadır. Rent a car Yozgat firmalarının verdiği hizmet, bu sektörde oldukça haklı bir yer edinmeye başlamıştır. Firmamızdan alacağınız aylık araç kiralama hizmeti sayesinde hem daha uygun fiyatlarla araç kullanabilir hem de istediğiniz aracı kullanarak seyahate çıkabilir ya da işlerinizi yapabilirsiniz.

Aylık araç kiralayarak rent a car hizmetlerinden yararlanarak daha kazançlı hale gelebilirsiniz. Aylık araç kiralayarak hem kurumsal anlamda kara geçersiniz hem de bireysel olarak birçok avantajdan yararlanabilirsiniz.

 • Rent a car Yozgat firmalarından yapacağınız aylık kiralama sayesinde araç vergisi ödemesi yapılmaz.
 • Aracın aylık muayene, kasko, sigorta gibi devamlı para harcama kapısı olan durumlarından kurtulursunuz.
 • Aylık araç kiralama yapıldığında, ücreti gider olarak gösterilebilir.
 • Kiralama esnasında kiralanan araç hasar görürse, aracın tamire verilmesi gibi işlemlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız.
 • Aracın servise götürülmesi gibi derdin olmaz.

Kiralık Araç Çalınırsa Ne Yapılması Gerekir?

İster kendi aracınızın olsun ister kiralık araç olsun her zaman çalınma ihtimali olan kıymetli eşyalardır. Kiralamış olduğunuz aracınız çalınırsa bazı kuralları yerine getirmeniz gerekir.

 • Kiralık aracın çalınması durumunda ilk yapılacak şey, bulunduğunuz bölgede bulunan karakoldan tutanak tutturulmasıdır.
 • İkinci olarak kiralama yaptığınız firmaya arabanın çalındığını bildirmeniz gerekir.
 • Kiralanan aracın ruhsat, tutanak e anahtarı firmaya teslim edilmelidir.

Kiralık aracınız çalındığında karakolda tutulacak tutanaktaki araç bilgilerinin doğru ve eksiksiz yazdırılması ve bu konuda tedbir olarak bilgilerin kontrol edilmesi çok önemlidir.

Rent a car hizmetlerini en kaliteli ve profesyonel şekilde müşterilerine sunan firmamız, araç kiralandığı andan itibaren müşterilerini her türlü konuda bilgilendirerek nasıl davranmaları gerektiği konusunda uyarmaktadır. Araç kiralama konusunda müşterilerine daima kurumsal hizmet veren firmamız Yozgat ili ve ilçelerinde devam etmektedir.

Araç Çalınması Karşı Hangi Önlemler Alınmalıdır?

Araba çalınması birçok kişinin başına gelebilecek sevimsiz bir durumdur. Bu duruma karşılık bazı önlemler alarak bu can sıkıcı durumu en aza indirme fırsatını bulursunuz. İsterseniz kendi aracınız isterseniz kiralık araç olsun bazı önlemler alarak bu durumu engelleme imkanı vardır.

 • Araç üzerinde hiçbir zaman anahtar bırakılmamalıdır.
 • Camlar ve kapılar araçtan ayrıldığınız süre içinde kilitli olmalıdır.
 • Araçta hiçbir zaman hırsızların ilgisini çekebilecek eşyalar bırakılmamalıdır.
 • Kiralık araç, mümkünse kapalı otoparklara park edilmeli, güvenliğinden şüphe edilen yerlerde bırakılmamalıdır.
 • Araç ruhsatı araba içinde bırakılmamalı daima yanınıza alınmalıdır.

Firmamızın rent a car hizmetlerinden yararlanmak için deneyimli ve konusunda uzman profesyonel hizmet sunan çalışanlarımız ile iletişime geçerek araba kiralama yapabilirsiniz.