KURUMSAL

Yozgat Oto Kiralama

Yozgat Oto Kiralama

İş insanları ya da tatile çıkan birçok insan seyahatleri sırasında rahat ve konforlu yolculuğun yanında güvenli şekilde seyahat etmenin de avantajlarını kullanmak için Yozgat oto kiralama hizmetlerimizden yararlanmaktadır. Böylece istedikleri yere kolaylıkla ve güvenli şekilde ulaşır aynı zamanda rahat bir yolculuğun da keyfini çıkarırlar.

Yozgat Oto Kiralama Avantajları Nelerdir?

Ülkemizin dört bir yanında oto kiralama firmaları bulunmaktadır. Ancak her kiralama firması ile çalışmak da mümkün değildir. Bu yüzden Yozgat oto kiralama avantajları ve hizmetleri ile daha uygun ve daha güvenli yolculuk yapma imkanı bulunur.

Neden Yozgat Oto Kiralama Tercih Edilmelidir?.

  • Yozgat oto kiralama ile fiyat avantajlarından yararlanırsınız.
  • Yozgat oto kiralama ile ihtiyacınıza uygun aracı profesyonel ve konusunda uzman ekibimiz sayesinde rahatlıkla seçebilirsiniz.
  • Firma çalışanlarımız, müşterilerimize her zaman en doğru karar vermede yardımcı olmakta ve uygun fiyat politikası sayesinde müşteri memnuniyetini kazanmaktadır.
  • Erken rezervasyon ile oto kiralama avantajlarını da kazanmış olursunuz.
  • Yozgat oto kiralama firmamız filosunda bulunan tüm araçların bakımını zamanında yapmakta ve hizmete hazır hale getirmektedir.
  • Yozgat oto kiralama sigorta işlemlerini zamanında ve tam olarak yerine getirerek araçlarını sigortalamaktadır.

Her Yaş Grubu Araba Kiralayabilir mi?

Her yaş grubundan kişilerin araba kiralaması mümkün değildir. Araba kiralamanın da belli şart ve kuralları vardır. Araba kiralama yaşında en alt sınır 21 yaştan başlar. Üstelik belli sınıf araçlar için ehliyet sürelerinin de tamamlanmış olması gerekir. Lüks araç ve büyük araç kiralamak için ehliyet süresinin 3 yıl ve yukarısı olması şarttır. Ekonomik, orta sınıf araçlar için ehliyet süresi 2 yıl ve üstü olarak belirlenmiştir.

Araç Kiralarken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Araç kiralarken birçok noktaya özen gösterilmesi gerekir.

  • Sigortası ve kaskosu olmayan ya da sigorta yenilemesi yapılmayan araçlar kesinlikle tercih edilmemelidir.
  • Kiralama işlemi sırasında muhakkak arabanın her tarafı dikkatli şekilde incelenmeli ve herhangi bir hasarın olup olmadığı kontrol edilmelidir.
  • Koltukların, ön ve arka aksesuarların, sinyal lambaları ve aynaların tam olması, arızalı olmaması da dikkat edilmesi gerekenlerin arasında yerini alır.
  • Araba kiralarken araç kiralama firmaları depoyu tam olarak verir. Ancak yine araba çalıştırıldığında benzin durumu kontrol edilerek bu durum güvence altına alınmalıdır.

Araç Kiralama Teslim ve İadesi Nasıl Gerçekleşir?

Araç kiralama firmalarından en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında gelen aracın teslim ve iadesi Yozgat oto kiralama ile oldukça kolaydır. Kiralanan aracın belirtilen adresten alınarak yine tesliminde belirtilen adrese yapılması gerekir.

Aracın teslim edilirken hangi semt ya da ilçede kiralama yapıldıysa o semt ya da ilçe sınırları içindeki yerde teslimat yapılmalıdır. Teslim saati en fazla bir saat gecikmeli olarak müşterilerimize opsiyon tanınmaktadır. Eğer bu saat de geçirilirse ek ücrete tabi olur.

Araç kiralama firmalarında genellikle depo dolu olarak verilmektedir. Bu yüzden kiralanan aracın da yine aynı şekilde deposu dolu şekilde teslim edilmesi gerekir.