HİZMETLERİMİZ

Rent A Car

Rent A Car

Fotoğraf Çekimi İçin Araç Kiralama

Fotoğraf çekmeyi hayal ediyorsanız, ancak henüz bir fikir, görüntü ve konum bulamadıysanız, model olarak yanınıza bir araba alabilirsiniz. Arabanın görünümüne göre kıyafet, poz, makyaj vs. seçmek çok daha kolay olacaktır. Bununla birlikte kız arkadaşınız ya da ailenizle birlikte güzel anlar geçirip aynı zamanda fotoğraf da çekmek istiyorsanız, yine rent a car firmalarından araç kiralamanız doğru tercih olacaktır.

Arabanız yoksa veya fotoğraf çekmek için uygun değilse ne yapmalısınız? Bunun için özel araç kiralama hizmetleri bulunmaktadır. Bu hizmetin avantajı nedir:

  • Orta sınıftan, VIP araba modellerine ve business class'a kadar geniş bir araba yelpazesi bulunmaktadır
  • Saatlik kiralama imkanı sunan firmalar bulunabilmektedir
  • Sadece birkaç saat ya da birkaç gün sürecek fotoğraf çekimi için oldukça uygun bir maliyet çıkacaktır
  • Tüm fotoğraf oturumunun tarzı ve havası, seçilen araba modeline bağlı olacaktır. Böylece Porsche, Audi veya Mercedes, fotoğraflara incelik ve zarafet katacaktır. Gerçekten acımasız bir fotoğraf çekimi istiyorsanız, Hummer H2'yi çekinmeden kiralayabilirsiniz.

Bir SUV ile Fotoğraf Çekimi

Rent a car firmalarından kiraladığınız SUV araçlarla çok güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Özellikle dağlık alanlara daha rahat çıkabileceğiniz için çok güzel manzaralara şahit olabileceksiniz. Özellikle SUV araçların dış görünümü ile doğanın eşsiz güzelliği birleştiğinde çok güzel fotoğraflara sahip olacaksınız.

Dağlar üzerinde doğal olarak ortaya çıkan virajların keskinliği araca farklı bir görünüm, ciddiyet ve cüret katılmasına yardımcı olacaktır. Böyle bir araba ile çekim yapmak, bir kişinin güçlü karakter özelliklerini, gücünü ve güvenini vurgulayacaktır. Ayrıca bir SUV araçla fotoğraf çekimi yapmak, fotoğraflar için pozları çeşitlendirmeye yardımcı olacaktır. Kapılar, koltuklar, kaput ve bagaj üzerine oturabileceğiniz veya yaslanabileceğiniz şeyler bunlar arasında sıralanabilir.

Ayrıca Rent a car firmalarından kiraladığınız SUV araçlar, daha vahşi ortamlarda yer alabilmeniz mümkün olacaktır. Boş araziler, yıkık evlerin ortası, terk edilmiş çöller ve çoğu kimsenin gitmeye çekindiği yerler bu alanlar arasında sıralanabilir.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de fotoğraf çekimi için araba kiralamak hızla popülerlik kazanıyor ve aktif bir fotoğrafçılık türü haline geliyor.

Araç kiralama firmaları, acımasız ve cüretkâr modellerden şık ve benzersiz modellere kadar VIP arabalar ve business class modeller elde etmenize yardımcı olacaktır. Ürün yelpazesi, aynı zamanda farklı renk seçenekleri de sunulmaktadır.